esmaspäev, 16. jaanuar 2017

Oh ja ah

Hurraa! Ma elan ikka veel. :D
Käsitööd teen ka. Praegu natukene. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Ma "kogemata" tuhlasin täna vaba tunni ajal tööl Pinterestis. Ega nagu midagi ei otsinudki. Aga öeldakse, et kõige paremad leiud tulevad ikka siis kui otseselt midagi ei otsi. 
Tänu sellele otsimatusele leidsin ma midagi, mis mulle hirmsasti meeldis ja ma küll ei tea, kas see üldse kedagi huvitama peaks, aga kui mulle meeldis, äkki läheb mõnele veel peale.

Üks idee sõbrapäevaks näiteks. Või mõneks koosolemise aastapäevaks. Või niisama kolmapäevaks vm. Mis ma jahun: leidsin lehe, kus saab ise kokku panna üsna lustliku raamatu, selle trükkida, köita ja siis endale postkasti saada. Lovebooks - no küll on tore nimi... Ameerikast tuleb ja puha. :D Väga tuus!
Aga miks Ameerikast? Aga miks mitte? Meil ilmselt Eestis on ka midagi. Või no sarnast kindlasti. Eestlasele kangesti meeldib olla teiste moodi, seega meil on. Ma ei ole näinud ainult.

Asja mõte on nt näidiste põhjal panna kokku üks ainuomane raamatuke sellest, miks keegi väga-väga meeldib või mis põhjusel kedagi väga armastatakse või miks keegi teie PARIM SÕBER on või no mis iganes ägedat veel ise välja mõelda oskate. Lehed on põhimõtteliselt olemas. Kusjuures erinevate sündmuste kohta!!! Ole ainult mees ja pane nt eestikeelne tekst asemele.  Ja lisa kamaluga ägedaid vidinaid veel. Või ära lisa. Või kirjuta ise terve raamat. :D 

Ma vaimustusin ikka hullumoodi. Lausa nii, et üks raamat jõuab veebruari alguseks minuni ka. Niiiiii ägeeeee :D

Aga no kui viitsiks ise rohkem mässata, saaks ise vist odavamalt hakkama. Kindlasti saaks. Samas ma käsitöötajana tean, et tegelikult on päris tore, kui keegi võtab vaevaks ja tellib midagi hinnalisemat kui Made in China, seega mõeldud-tehtud. 

Pehmekaanelise raamatu hinnaks koos Eestisse saatmisega tuleb u 45€, kõvakaanelisel u 5€ rohkem. Täna oli -10%. Äkki paar päeva see soodustus seal toimib veel?!
Igatahes kui sõbrapäevaks raamatut tahta ja kui viitsida see kiirelt ühe õhtuga kokku panna, saab vabalt enne 14. veebruari kätte! 

Keskkond, kus saab lehti muuta

Näide sisulehest

Näide sisulehest
Näide sisulehest

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar