teisipäev, 12. märts 2013

Karbid

Ja pärast pisikest pausi olen jälle olemas! :)

Sain võimaluse teha kingituseks kaks karpi.
Et kõigepealt uuesti meelde tuletada, kuidas asi käis, tegin esimese töö Renole. Ta hädaldas pikka aega, et temal pole asju kuhugi panna, nüüd siis üks karbike on. Ja peale valis härra meil kaunistuseks Postimehe koomiksi Hagar Hirmus. Lugesin talle erinevaid koomikseid ette ja ta arvas, et see oli päris naljakas. :)


Teised karbid aga olid väikeste soovidega: üks karp rõõmsameelsele noorele õpetajale, kelle ehted on nagu ussipesa :D ja teine karp 60-aastasele ekstravagantseid ehteid armastavale maksuametnikule. Mõtlesin täitsa pikalt, kui erinevad sellised inimesed on, ja jõudsin järeldusele, et kui mõlemad on rõõmsad, siis saagu ka karbid veidi kelmikad ja vahvad. Sedakorda sellised siis. :)

Noorele rõõmsameelsele naisele

Pulgakese külge saab mõned rippuvad kõrvarõngad panna


Maksuametnikust eriliste ehete armastajale :)
Lisan siia lõppu veel ühe nädalavahetuse töökese. Kuna mul on vajadus asju kuidagi koondada, siis tuli teha "ilu tegemise vahenditele" oma hoiulaegas. Sai see selline suuremõõtmeline 27x20x7 cm ja lõpuks selgus, et kõik ikkagi ära ei mahtunud. :) No ütleme, et suurema osa sain õnneks sinna sisse pista.
Kaunistusena kasutasin oma Hiinast tellitud pannalt. Tuleb tunnistada, et tellitud 5 pandlast kaks olid täiesti korrektsed, kolmel oli kas kivi puudu, mingi nurk viltu vms. Seega need saab ära kasutada vist küll vaid enda tarbeks. Aga no üsna mõnus näeb välja ikkagi. :)
Sisepaberina kasutasin ka täiesti "vale" tooni ehk seda, mis parajasti olemas oli. Seepärast ongi selline viguriga toonisobimatu karp :DKommentaare ei ole:

Postita kommentaar