teisipäev, 30. oktoober 2012

Kaaned

Oh seda Eestit, tegi mu käsitööhullusele teene. :) Viimasel ajal olen saanud ainult sünnitunnistuste kaante osas oma mõttelendu harjutada. Aga täitsa meeldiv on.
Esimestega seekordses postituses oli maru keeruline. Esitati kohe paar nõudmist: rohekas-sinakas põhitoon kollase lisandiga, armsad ja nunnud aga samas stiilsed ja elegantsed. Eh, mõte on väga hea, aga neid kõiki kokku panna? Jestas, kuidas ma oma ajusid ragistasin. Ikka päris keeruline oli. Tulemus sai selline:Ja siis tahtis üks naine saada sünnitunnistuse kaasi oma kaksikutele poegadele. Nõudmisi ei olnud, seega oli neid väga mõnus teha. :) Kujundus on küll seekord laenatud veebist leitud kaardilt, aga värvikombinatsioon tundus mulle niiiiiii kift, et tahtsin kindlasti ise ka proovida. Mina jäin väga rahule. Loodetavasti meeldivad need poistele ka :)

Kõigepealt oli mul üks hunnik materjali:


Siis sobrasin netis ja oma asjades. Sobitasin ja sättisin ja sain valmis sellised tööd:Ma kahjuks ei tea, kumb poistest esimesena sündis,
aga ega see ei ole vist ka väga oluline.
Kaaned moodustavad terviku nii ehk naa :) Õnne emale topeltrõõmu puhul!
 Igatahes sinine ja hall on mu uued lemmikud! :)

2 kommentaari:

  1. Appikene! Kuidas sa nii ilusaid asju suudad välja mõelda, lausa uskumatu. Tõesti üliilusad! :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aga sellega on nii, et kui sa koju jääd kunagi, siis avastad, et oskad ka :D Siis teeme asjade meisterdamise õhtu (no seda võib varem ka teha)

      Kustuta