pühapäev, 16. juuni 2013

Pulmaküünal, pokaalid ja kaart

Seekord üks koospostitus kahest erinevast tööst.

Esiteks valmis üks pulmaküünal. Eeskujuks paluti võtta Triinu ja Leho küünal ning paela värv pidi olema helesinine. Tegin siis samasugusele küünlapõhjale soovituga sarnase küünla. Ilus tuli. :) Ja nagu ikka, ei anna foto kindlasti edasi seda, mida võiks, aga aimu saab küll. :)Teiseks valmisid kingituseks mõeldud pokaalid ning kaart.
Pokaale graveerimisse viies palusin peale teha kaldkirjas teksti, mida mõisteti kaldu kirjutamisena, mitte kursiivina. Ja siit moraal - kasutage õigeid sõnu. Kaldu ei ole kursiivis. No hea, vähemalt ei pannud nad nimesid pokaalidele täiesti viltu, vaid asi jäi maitsekalt kena. Järgmisel korral teen ise paberi kaasa, KUIDAS täpselt ikka teksti pokaalile tahan. :) Aga mõistan, graveerimise hooaeg täiega käimas ju ja kui korraga on vaja teenindada kolme inimest, unustatakse asju täpsustada.

Pokaalide kaunistamisel paluti teha valged lilled ja kaardi puhul soovitati vältida liigset sädelust ja sära. Arvan, et kokku sai üks päris kena komplekt. :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar